Titles you rated
ChappieRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
The Twister: Caught in the StormRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5