Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0