Titles you rated
Letters to Father JacobRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 2.0
BeastlyRated ★ 1.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 3.0
The Big PictureRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.0
HeartbeatRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0