Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0