Movies
Ratings
245
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5