Movies
Ratings
518
Dancing QueenRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5