Series
Ratings
257
What If...? Season 2Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5