Movies
Ratings
294
Roman HolidayRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0