Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0