Titles you rated
Full Metal JacketRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
The Last CastleRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
The CrowRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
George of the JungleRated ★ 2.0
Only YesterdayRated ★ 2.0
Return to Never LandRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0