Movies
Ratings
321
InterstellarRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
13 BelovedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
SinghamRated ★ 4.0