Titles you rated
RentRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The WitchesRated ★ 2.0- NinoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5