Titles you rated
Single in SeoulRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Margin CallRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.5
Fair PlayRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.0