Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
She Would Never KnowRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Mind, ExplainedRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5