Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5