Titles you rated
R-PointRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 1.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
Shanghai NoonRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 2.0