Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0