Movies
Ratings
697
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Hollo DiscoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0