Movies
Ratings
299
White NightRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5