Movies
Ratings
160- Love Nature & Love Friend / Love Nature & Love FriendRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 2.5
Wedding DressRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5