Movies
Ratings
80
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0