Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 3.0