Movies
Ratings
109
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0