Movies
Ratings
91
Boss in LoveRated ★ 5.0
MethodRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0- Perfect One-night StandRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Saving FaceRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5