Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
WatchmenRated ★ 3.5
The DealRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
How To Top My WifeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5- NatalieRated ★ 2.5