Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5