Series
Ratings
569
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0