Titles you rated
Safe HavenRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.0
Remember MeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 5.0
A Royal AffairRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0