Titles you rated
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0