Titles you rated
I Am MotherRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
DangalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
SplitRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5