Movies
Ratings
43
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Broken ArrowRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Horrible BossesRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0