Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Passenger 57Rated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Desperate MeasuresRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
ChinatownRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The Wicker ManRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Good NurseRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5