Titles you rated
Inside OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 5.0
The DealRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0