Movies
Ratings
792
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 1.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.0