Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5