Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Shoot 'Em UpRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
For Your Eyes OnlyRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 4.5