Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0