Movies
Ratings
299
The WolverineRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 5.0