Movies
Ratings
545
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
DoloresRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AfterRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5