Titles you rated
DorohedoroRated ★ 5.0
Love and FortuneRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- The CravingsRated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0