Titles you rated
Shallow GraveRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
Slow WestRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
London TownRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Mighty AphroditeRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0