Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
High FidelityRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.0