Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0