Movies
Ratings
100
The GodfatherRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
GhostRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0