Titles you rated
Three SistersRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5