Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.0
EpicRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0