Movies
Ratings
50
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0