Movies
Ratings
18
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0