Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5