Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.0